Kunnen we dit oplossen?
"Dat weet ik niet. Maar ik zou het wel handig vinden als ik als Logeeradres op de site meerdere data kan aangeven dat ik niet beschikbaar ben. Nu kan ik maar één periode invullen en moet ik elke keer denken, 'o, het is voorbij, snel een nieuwe invullen.' Begrijp me goed, dit moet niet ten koste gaan van het persoonlijke contact hoor. Ik wil een Vriend altijd vooraf gesproken hebben en maak afspraken, maar het zou wel handig zijn als Vrienden op de site meteen kunnen zien in welke periodes ik niet beschikbaar ben. Niet online reserveren dus, maar de beschikbaarheid van zien."
Verder nog iets?
"Ja, ik heb 't enorm naar mijn zin als Logeeradres, maar ik ben wel duidelijk. Laatst belde een vrouw en die ging allerlei vragen stellen. 'Is er wel een luie stoel?' 'Hoe groot is je kamer?' Dat soort dingen. Op zich niet heel erg, maar ik dacht wel even: 'naja zeg...' Vrienden kunnen er denk ik vanuit gaan dat we allemaal ons best doen. Dus al die vragen, zijn wat mij betreft niet nodig."
Is ze al geweest?
"Nee, ze belde dat ze 't niet voor elkaar kreeg. Ik vond het wel netjes dat ze belde, misschien heb ik me vergist."
Nog iets bijzonders?
"Het mag eigenlijk niet, ik weet 't, maar een Belgisch echtpaar belde. Al 30 jaar Vriend. Ze wilden bij hoge uitzondering twee nachten omdat ze vanuit mijn huis twee mooie routes hadden gevonden voor twee hele dagen fietsen. Normaal ben ik van: op tijd ontbijten en dan op een vriendelijke manier wieberen, maar nu dacht ik: wat een mooie mensen, die gin ik een tweede nacht."